Агентство Іноземних Мов “ІнтерПереклад” - це компанія, яка провадить свою професійну діяльність у галузі перекладів.

Місцезнаходження у м. Львові - „столиці” Західної України - яка знаходиться поряд з кордонами Польщі, Угорщини, Румунії та інших країн, а також пожвавлення інвестиційної діяльності у нашому регіоні, має надзвичайно позитивний вплив на розвиток перекладацької галузі, що, в свою чергу, дозволяє нашим перекладачам постійно підвищувати свій професійний рівень.

Наше агентство допоможе вирішити проблеми, пов’язанні з перекладом документації різної тематики з іноземних мов на українську / російську і навпаки.

Високий професіоналізм співробітників, широкий спектр послуг, оперативність при виконанні замовлення, якість і зручний сервіс - це, і багато іншого, вирізняє наше агентство на ринку перекладацьких послуг.

Мета нашого агентства - позбавити наших клієнтів від будь-яких труднощів, пов’язаних з будь-яким видом перекладу. При цьому ми враховуємо специфіку діяльності наших замовників, виконуємо всі особливі вимоги, забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, і, найголовніше, - виконуємо замовлення якісно, кваліфіковано, у стислі терміни та за розумною ціною.